UFO v Košiciach? Záhadné obrazce denne pribúdajú!

Autor: Ján Babarík | 24.5.2013 o 7:37 | (upravené 25.5.2013 o 14:24) Karma článku: 14,29 | Prečítané:  36947x

Na kruhy v obilí sme si už pomaly aj zvykli. Vysvetľujeme si ich rôzne, každý po svojom. Najznámejšou teóriou je zrejme ich mimozemský pôvod. Skeptici ich považujú za výtvor študentov dizajnu, podľa najnovších teórií je za nimi besnenie geneticky modifikovaných fretiek, ktoré MI5 vypúšťa na polia, aby na nich vytvárali obrazce pre budúce vojenské využitie. Tajomné obrazce sa však nemusia objavovať len v obilí. Košice sú rodiskom nového fenoménu, pre ktorý sa sotva kedy nájde toľko jednoduchých vysvetlení.

 

Prvé, až zarážajúco nepravidelné geometrické tvary sa objavili v Kavečanoch, mestskej časti na severe Košíc. Zdanlivo chaoticky „porozhadzované" obrazce z tajomnej tmavej hmoty, ktorá z diaľky pripomína asfalt, sú v skutočnosti rafinovaným odkazom, ktorý nebude jednoduché rozlúštiť.

 

dingle.jpgNapríklad symbol na obrázku vpravo. Súčet jeho vnútorných uhlov je presne 1890. Teda rok, kedy sa narodil slávny britský astrofyzik Herbert Dingle, zapálený oponent Einsteinovej teórie relativity. Čo nám chceli autori tohto symbolu povedať? Máme si to azda vysvetliť tak, že prestáva platiť to, čomu sme doposiaľ verili, ergo koniec sveta sa blíži???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TC-38.jpg

A teraz si pozrite tento, resp. tieto obrazce, pretože ide o rafinovaný súbor šokujúcej symboliky. Šikmý obdĺžnik zviera s hornou hranou nepravidelného mnohouholníka uhol 48 stupňov. Áno, máte pravdu, 48 stupňov Celzia je 118 stupňov Fahrenheita. Poďme ďalej: Viete niečo o misii STS 118?

Bola to misia amerického raketoplánu Endeavour, ktorá sa pripojila k Medzinárodnej vesmírnej stanici. Počkajte, to nie je všetko! Členkou posádky bola istá Tracy Caldwell, ktorá počas letu oslávila 38.narodeniny. Nič? Tracy Caldwell, 38... Stále nič? I am TC-38. Áno!

portret.png

Slávny TC-38 zo Starr Wars! Toto predsa nemôže byť náhoda! Takto rafinovane sa nám mimozemský autor obrazcov predstavil, zanechal tu svoj nespochybniteľný podpis.

 

 

 

 

ciaranova.JPGA čo tento obrázok? Americkým vedcom z Institute for Important Researches (IIR) v Massachusetts sa pri jeho dešifrovaní podaril husársky kúsok: Zistili, že nepripomína absolútne NIČ! Keď ho však otočili o 180 stupňov, poriadne sploštili a natiahli, dostali zarážajúco rovnú čiaru!

 

 

 

 

 

Na margo policajného vyšetrovania, ktoré sa (už tradične) snaží vyvrátiť všetky mimozemské teórie vzniku týchto fascinujúcich obrazcov, povedal známy zemplínsky záhadológ Berky Jariabok: "Toto predsa nemôže byť dielom ľudských rúk. Ba čo viac - ani dielom ľudského umu. Žiadna pozemsky mysliaca bytosť by predsa na cestách nevytvárala takéto hlúposti!"

Policajti sa len zasmiali a povedali: „By ste sa čudovali!"

cele.jpgFotografia1807.jpg

Vyšetrovanie ich napokon (aj na základe výpovedí miestnych občanov, podľa ktorých mali mimozemšťania oranžové vesty a v ústach cigarety) priviedlo až k anglickým slobodomurárom (prečo nás to neprekvapuje?) a ich pripravovanej konferencii COSIT - Spatial Information Theory (Teória o priestorovej informácii).

Vytváranie podobných informácií v priestore a komponovanie zložitej symboliky patrí medzi ich starobylé zábavky. Ako potvrdilo policajné vyšetrovanie, kavečanské obrazce má pravdepodobne na svedomí ich košická pobočka Kosit.

Je jasné, že sa v Kavečanoch neobjavili poslednýkrát. Obrazce ani nie je nutné podrobnejšie skúmať, aby bolo aj laikovi hneď jasné, že sa sem ich tvorcovia budú musieť vracať rok čo rok.

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Matica ocenila falošného profesora podozrivého z násilia a krádeže (video)

Na odovzdávaní ceny bol aj Dankov poradca Lukáš Machala.

Autorská strana Beaty Balogovej

Hovorme ešte o vražde, nie o Ficovej mediálnej tyranii

Prečo Fico a Danko opisujú novinárov ako agresívnu brigádu.

AUTORSKÁ STRANA PETRY PROCHÁZKOVEJ

Ruské ženy nechcú mať deti

Rusko vymiera, nespamätalo sa z boľševizmu a vojny.


Už ste čítali?